domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32560J8472K289
B32560J8472K289
B32560J8472K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32560J8472K289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32560J8472K289
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 10% 630VDC 2DIP
(v amerických dolarech)
13600 pcs
Product parameter
Part Number B32560J8472K289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 10% 630VDC 2DIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 608398 pcs Datový list B32560-64 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 630V
Napìtí - AC 400V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.354" L x 0.098" W (9.00mm x 2.50mm)
Série SilverCap™ B32560 hodnocení -
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice 2-DIP
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.217" (5.50mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailní popis 4700pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapacitní 4700pF