domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32561J6473K289
B32561J6473K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32561J6473K289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32561J6473K289
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC 2DIP
(v amerických dolarech)
6240 pcs
Product parameter
Part Number B32561J6473K289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC 2DIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 516821 pcs Datový list B32560-64 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 400V
Napìtí - AC 200V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.453" L x 0.102" W (11.50mm x 2.60mm)
Série SilverCap™ B32561 hodnocení -
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice 2-DIP
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.236" (6.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailní popis 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP kapacitní 0.047µF