domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32613A0333J008
B32613A0333J008
B32613A0333J008
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32613A0333J008 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32613A0333J008
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.033UF 5% 1KVDC RADIAL
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number B32613A0333J008 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.033UF 5% 1KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 302957 pcs Datový list B32612-14 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1000V (1kV)
Napìtí - AC 250V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)