domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32620A3513J189
B32620A3513J189
B32620A3513J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32620A3513J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32620A3513J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.051UF 5% 250VDC RAD
(v amerických dolarech)
5200 pcs
Product parameter
Part Number B32620A3513J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.051UF 5% 250VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 292482 pcs Datový list B32620,21 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC 140V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Série B32620
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Detailní popis 0.051µF Film Capacitor 140V 250V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
kapacitní 0.051µF Aplikace High Pulse, DV/DT