B32620A4393J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32620A4393J289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32620A4393J289 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5200 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32620A4393J289 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.039UF 5% 400VDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 179453 pcs | Datový list | B32620,21 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 400V |
| Napìtí - AC | 200V | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Série | B32620 |
| hodnocení | - | Obal | Tape & Box (TB) |
| Paket / krabice | Radial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.295" (7.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized - Stacked | Detailní popis | 0.039µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial |
| kapacitní | 0.039µF | Aplikace | High Pulse, DV/DT |