domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32620A6472J000
B32620A6472J000
B32620A6472J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32620A6472J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32620A6472J000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 5% 630VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32620A6472J000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 5% 630VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 315495 pcs Datový list B32620,21 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 630V
Napìtí - AC 400V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm)
Série B32620 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-1322
B32620A6472J
Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.335" (8.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Detailní popis 4700pF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial
kapacitní 4700pF Aplikace High Pulse, DV/DT