domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32620J0472J189
B32620J0472J189
B32620J0472J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32620J0472J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32620J0472J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL
(v amerických dolarech)
4400 pcs
Product parameter
Part Number B32620J0472J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 5% 1KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 214651 pcs Datový list B32620,21 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1000V (1kV)
Napìtí - AC 600V Tolerance ±5%