B32621A0103M289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32621A0103M289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32621A0103M289 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2720 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32621A0103M289 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 192326 pcs | Datový list | B32620,21 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 1000V (1kV) |
| Napìtí - AC | 500V | Tolerance | ±20% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) |
| Série | B32621 | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | B32621A 103M289 B32621A103M289 |
Provozní teplota | -55°C ~ 100°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.394" (10.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.472" (12.00mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized - Stacked | Detailní popis | 10000pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial |
| kapacitní | 10000pF | Aplikace | High Pulse, DV/DT |