domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32642B6104J
B32642B6104J
B32642B6104J
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32642B6104J s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32642B6104J
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32642B6104J Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 159980 pcs Datový list B32641B,B32642B Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 630V
Napìtí - AC 400V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Série B32642B hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-7188
B32642B6104J000
Provozní teplota -55°C ~ 100°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.571" (14.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 0.1µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 0.1µF Aplikace DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching