B32652A1272J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32652A1272J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32652A1272J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32652A1272J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 2700PF 5% 1.6KVDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 348894 pcs | Datový list | B32651-B32658 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 1600V (1.6kV) |
| Napìtí - AC | 500V | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Série | B32652 |
| hodnocení | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial | Ostatní jména | B32652A1272J B32652A1272J-ND |
| Provozní teplota | -55°C ~ 100°C | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 0.591" (15.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 2700pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapacitní | 2700pF |