domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32652A1472J189
B32652A1472J189
B32652A1472J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32652A1472J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32652A1472J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD
(v amerických dolarech)
4400 pcs
Product parameter
Part Number B32652A1472J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4700PF 5% 1.6KVDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 290896 pcs Datový list B32651-B32658 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1600V (1.6kV)
Napìtí - AC 500V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm)
Série B32652 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Provozní teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.433" (11.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 4700pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 4700pF