domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32652A3274J000
B32652A3274J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32652A3274J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32652A3274J000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.27UF 5% 250VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number B32652A3274J000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.27UF 5% 250VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 286312 pcs Datový list B32651-B32658 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 250V
Napìtí - AC 160V Tolerance ±5%