domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32652A4104K289
B32652A4104K289
B32652A4104K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32652A4104K289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32652A4104K289
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
4680 pcs
Product parameter
Part Number B32652A4104K289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS