domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32652A4474J189
B32652A4474J189
B32652A4474J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32652A4474J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32652A4474J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
700 pcs1400 pcs2100 pcs4900 pcs17500 pcs
Product parameter
Part Number B32652A4474J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.47UF 5% 400VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 164471 pcs Datový list B32651-B32658 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 400V
Napìtí - AC 200V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
Série B32652 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-75740-2
B32652A4474J189-ND
Provozní teplota -55°C ~ 100°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 0.47µF Aplikace DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber