B32652J1332K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32652J1332K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32652J1332K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 3300PF 10% 1.6KVDC RAD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32652J1332K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 3300PF 10% 1.6KVDC RAD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 269897 pcs | Datový list | B32651-B32658 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 1600V (1.6kV) |
| Napìtí - AC | 700V | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 0.709" L x 0.236" W (18.00mm x 6.00mm) |
| Série | B32652 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | B32652J1332K B32652J1332K-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 100°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.591" (15.00mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.433" (11.00mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized | Detailní popis | 3300pF Film Capacitor 700V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| kapacitní | 3300pF | Aplikace | DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber |