domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32653A2332K000
B32653A2332K000
B32653A2332K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32653A2332K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32653A2332K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL
(v amerických dolarech)
2880 pcs
Product parameter
Part Number B32653A2332K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 3300PF 10% 2KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 135085 pcs Datový list B32651-B32658 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 2000V (2kV)
Napìtí - AC 700V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)