domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32653A7223K000
B32653A7223K000
B32653A7223K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32653A7223K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32653A7223K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.022UF 1.25KVDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32653A7223K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.022UF 1.25KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 153034 pcs Datový list B32651-B32658 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1250V (1.25kV)
Napìtí - AC 500V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm)