domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32654A7104J189
B32654A7104J189
B32654A7104J189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32654A7104J189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32654A7104J189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 5% 1.25KVDC RAD
(v amerických dolarech)
1400 pcs
Product parameter
Part Number B32654A7104J189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 5% 1.25KVDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 70968 pcs Datový list B32651-B32658 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1250V (1.25kV)
Napìtí - AC 500V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
Série B32654 hodnocení -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Provozní teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 1.083" (27.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.827" (21.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.1µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.1µF