domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32656A7684K000
B32656A7684K000
B32656A7684K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32656A7684K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32656A7684K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.68UF 10% 1.25KVDC RAD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number B32656A7684K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.68UF 10% 1.25KVDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 18493 pcs Datový list B32651-B32658 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1250V (1.25kV)
Napìtí - AC 500V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
Série B32656 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména B32656A7684K
B32656A7684K-ND
Provozní teplota -55°C ~ 100°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 1.476" (37.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.555" (39.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 0.68µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 0.68µF Aplikace DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT