domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32656S0125K564
B32656S0125K564
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32656S0125K564 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32656S0125K564
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1.2UF 10% 1KVDC SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number B32656S0125K564 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1.2UF 10% 1KVDC SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12613 pcs Datový list B32656S Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1000V (1kV)
Napìtí - AC 480V Tolerance ±10%