domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32656S7105K561
B32656S7105K561
B32656S7105K561
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32656S7105K561 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32656S7105K561
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1UF 10% 1.25KVDC SCREW
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number B32656S7105K561 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1UF 10% 1.25KVDC SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12896 pcs Datový list B32656S Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1250V (1.25kV)
Napìtí - AC 500V Tolerance ±10%
Ukončení Screw Terminals Velikost / Rozměry 1.654" L x 1.102" W (42.00mm x 28.00mm)
Série B32656S hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Rectangular Box
Ostatní jména 495-3947 Provozní teplota -55°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 1.102" (28.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) Funkce Low ESL
ESR (Equivalent Resistance Series) 5 mOhms dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 1µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box kapacitní 1µF