B32656S8335K577
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32656S8335K577 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32656S8335K577 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 3.3UF 850VDC QC TERM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 84 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32656S8335K577 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 3.3UF 850VDC QC TERM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 8687 pcs | Datový list | B32656S Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 850V |
| Napìtí - AC | 450V | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | Screw Terminals | Velikost / Rozměry | 1.693" L x 1.299" W (43.00mm x 33.00mm) |
| Série | B32656S | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Rectangular Box |
| Provozní teplota | -55°C ~ 100°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 1.457" (37.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.890" (48.00mm) |
| Funkce | Low ESL | ESR (Equivalent Resistance Series) | 3.3 mOhms |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized | Detailní popis | 3.3µF Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| kapacitní | 3.3µF | Aplikace | Snubber |