domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32671L0562J000
B32671L0562J000
B32671L0562J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32671L0562J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32671L0562J000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32671L0562J000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 5600PF 5% 1KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 351888 pcs Datový list B32671L,72L Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1000V (1kV)
Napìtí - AC 500V Tolerance ±5%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)