domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32672Z4224K289
B32672Z4224K289
B32672Z4224K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32672Z4224K289 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32672Z4224K289
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD
(v amerických dolarech)
3840 pcs
Product parameter
Part Number B32672Z4224K289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.22UF 10% 450VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS