domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32672Z6474J000
B32672Z6474J000
B32672Z6474J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32672Z6474J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32672Z6474J000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1200 pcs
Product parameter
Part Number B32672Z6474J000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.47UF 5% 630VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS