domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32674D1155K000
B32674D1155K000
B32674D1155K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32674D1155K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32674D1155K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1.5UF 10% 750VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1040 pcs
Product parameter
Part Number B32674D1155K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1.5UF 10% 750VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 63941 pcs Datový list B32674-B32678 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 750V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm)
Série B32674 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-2934
B32674D1155K
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 1.083" (27.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.965" (24.50mm) Funkce Long Life
ESR (Equivalent Resistance Series) 16.3 mOhms dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 1.5µF Film Capacitor 750V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 1.5µF