domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32676E3475K000
B32676E3475K000
B32676E3475K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32676E3475K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32676E3475K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4.7UF 10% 300VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1620 pcs
Product parameter
Part Number B32676E3475K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 4.7UF 10% 300VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51634 pcs Datový list B32674-B32678 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 300V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.654" L x 0.472" W (42.00mm x 12.00mm)
Série B32676 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-2945
B32676E3475K
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 1.476" (37.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) Funkce Long Life
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 4.7µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 4.7µF Aplikace DC Link, DC Filtering