domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32676G4825K000
B32676G4825K000
B32676G4825K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32676G4825K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32676G4825K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 8.2UF 10% 450VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
640 pcs
Product parameter
Part Number B32676G4825K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 8.2UF 10% 450VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21680 pcs Datový list B32674-B32678 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 450V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm)
Série B32676 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-3004
B32676G4825K
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 1.476" (37.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.555" (39.50mm) Funkce Long Life
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 8.2µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 8.2µF Aplikace DC Link, DC Filtering