domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32678G3306K000
B32678G3306K000
B32678G3306K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32678G3306K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32678G3306K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 30UF 10% 300VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
144 pcs
Product parameter
Part Number B32678G3306K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 30UF 10% 300VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10571 pcs Datový list B32674-B32678 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 300V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 2.264" L x 1.181" W (57.50mm x 30.00mm)
Série B32678 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-2999
B32678G3306K
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 2.067" (52.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.772" (45.00mm) Funkce Long Life
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 30µF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 30µF Aplikace DC Link, DC Filtering