domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32686A0154K000
B32686A0154K000
B32686A0154K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32686A0154K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32686A0154K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number B32686A0154K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.15UF 10% 1KVDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46025 pcs Datový list B3268x Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 1000V (1kV)
Napìtí - AC 400V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.654" L x 0.551" W (42.00mm x 14.00mm)