B32686S1104K564
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32686S1104K564 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32686S1104K564 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 0.1UF 10% 1.6KVDC R BOX |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 128 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32686S1104K564 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 0.1UF 10% 1.6KVDC R BOX | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 9018 pcs | Datový list | B32686S Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 1600V (1.6kV) |
| Napìtí - AC | 450V | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | Screw Terminals | Velikost / Rozměry | 1.654" L x 0.709" W (42.00mm x 18.00mm) |
| Série | B32686S | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Rectangular Box |
| Provozní teplota | -55°C ~ 100°C | Typ montáže | Chassis Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Rozestup vývodù | 0.972" (24.70mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.280" (32.50mm) |
| Funkce | - | ESR (Equivalent Resistance Series) | 15 mOhms |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized | Detailní popis | 0.1µF Film Capacitor 450V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box |
| kapacitní | 0.1µF | Aplikace | High Pulse, DV/DT; Snubber |