B32776E5356J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32776E5356J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32776E5356J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 35UF 5% 575VDC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 440 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | B32776E5356J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 35UF 5% 575VDC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 11204 pcs | Datový list | B32774,76,78 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | 575V |
| Napìtí - AC | - | Tolerance | ±5% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 1.634" L x 1.102" W (41.50mm x 28.00mm) |
| Série | B32776 | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | B32776E5356J | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 1.476" (37.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 1.673" (42.50mm) | Funkce | Long Life |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | 5.3 mOhms | dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP), Metallized |
| Detailní popis | 35µF Film Capacitor 575V Polypropylene (PP), Metallized Radial | kapacitní | 35µF |