domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32778J8277K000
B32778J8277K000
B32778J8277K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32778J8277K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32778J8277K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 270UF 10% 800VDC 12DIP
Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
In Stock 982 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Part Number B32778J8277K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 270UF 10% 800VDC 12DIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 982 pcs Datový list B32774,76,78 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 800V
Napìtí - AC - Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 2.264" L x 5.118" W (57.50mm x 130.00mm)
Série B32778 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice 12-DIP
Ostatní jména 495-6930
B32778J8277K
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 2.067" (52.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.283" (58.00mm) Funkce Long Life
ESR (Equivalent Resistance Series) 1.2 mOhms dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 270µF Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized 12-DIP kapacitní 270µF