domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32912A3104M189
B32912A3104M189
B32912A3104M189
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32912A3104M189 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32912A3104M189
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 20% 760VDC RADIAL
(v amerických dolarech)
900 pcs1800 pcs2700 pcs
4500 pcs9000 pcs22500 pcs
Product parameter
Part Number B32912A3104M189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 20% 760VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 167800 pcs Datový list B32911-16 Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC 760V
Napìtí - AC 330V Tolerance ±20%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Série B32912 hodnocení X1
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-77179-2
B32912A3104M189-ND
Provozní teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.591" (15.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 0.1µF Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 0.1µF Aplikace EMI, RFI Suppression