domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32923C3225M000
B32923C3225M000
B32923C3225M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32923C3225M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32923C3225M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B32923C3225M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 2.2UF 20% 305VAC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 233659 pcs Datový list B32921-28C, D Series
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC -
Napìtí - AC 305V Tolerance ±20%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm)