B32923E3335K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32923E3335K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B32923E3335K |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP FILM 3.3UF 10% 305VAC RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B32923E3335K | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP FILM 3.3UF 10% 305VAC RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4568 pcs | Datový list | B3292xE,F Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napìtí - DC | - |
| Napìtí - AC | 305V | Tolerance | ±10% |
| Ukončení | PC Pins | Velikost / Rozměry | 1.043" L x 0.571" W (26.50mm x 14.50mm) |
| Série | B32923 | hodnocení | X2 |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | 495-3821 | Provozní teplota | -40°C ~ 110°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Rozestup vývodù | 0.886" (22.50mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 1.161" (29.50mm) | Funkce | - |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP) | Detailní popis | 3.3µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP) Radial |
| kapacitní | 3.3µF | Aplikace | EMI, RFI Suppression |