domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B32924B4335K000
B32924B4335K000
B32924B4335K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B32924B4335K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B32924B4335K000
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 3.3UF 10% 350VAC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number B32924B4335K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 3.3UF 10% 350VAC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22681 pcs Datový list B32924x4, B32926x4, X2 Class
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC -
Napìtí - AC 350V Tolerance ±10%
Ukončení PC Pins Velikost / Rozměry 1.240" L x 0.866" W (31.50mm x 22.00mm)
Série B32924 hodnocení AEC-Q200, X2
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména 495-75415
B32924B4335K
Provozní teplota -40°C ~ 110°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 1.083" (27.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.890" (48.00mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP) Detailní popis 3.3µF Film Capacitor 350V Polypropylene (PP) Radial
kapacitní 3.3µF Aplikace Automotive; EMI, RFI Suppression