domů > produkty > Kondenzátory > Filmové kondenzátory > B33331V7106J080
B33331V7106J080
B33331V7106J080
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B33331V7106J080 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B33331V7106J080
Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 10UF 5% 460VAC RADIAL
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number B33331V7106J080 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 10UF 5% 460VAC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26666 pcs Datový list B33331V Series Datasheet
Kategorie Kondenzátory Napìtí - DC -
Napìtí - AC 460V Tolerance ±5%
Ukončení Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série B33331V hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 495-77218
B33331V7106J 80
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Výrobní standardní doba výroby 13 Weeks Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 3.031" (77.00mm)
Funkce - ESR (Equivalent Resistance Series) 19 mOhms
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 10µF Film Capacitor 460V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitní 10µF Aplikace General Purpose