B37933K5820J60
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B37933K5820J60 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B37933K5820J60 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP CER 82PF 50V C0H 0603 |
Product parameter
| Part Number | B37933K5820J60 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 82PF 50V C0H 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5321 pcs | Datový list | B379(23,33) Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| teplotní koeficient | C0H | Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Série | B37933K | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | 495-1928-2 B37933K5820J060 B37933K5820J60-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Funkce | High Q, Low Loss | Detailní popis | 82pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0H 0603 (1608 Metric) |
| kapacitní | 82pF | Aplikace | RF, Microwave, High Frequency |