B37940K5820J070
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B37940K5820J070 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B37940K5820J070 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP CER 82PF 50V NP0 0805 |
Product parameter
| Part Number | B37940K5820J070 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 82PF 50V NP0 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5083 pcs | Datový list | Multilayer ceramic capacitors |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | B37940K | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | B37940K5820J 70 B37940K5820J70 |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Funkce | - | Detailní popis | 82pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
| kapacitní | 82pF | Aplikace | RF, Microwave, High Frequency |