B37941K5682K060
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B37941K5682K060 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B37941K5682K060 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP CER 6800PF 50V X7R 0805 |
Product parameter
| Part Number | B37941K5682K060 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 6800PF 50V X7R 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4059 pcs | Datový list | X7R Chip Cap |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Série | B37941K | hodnocení | AEC-Q200 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | B37941K5682K 60 B37941K5682K60 |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Funkce | - | Detailní popis | 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
| kapacitní | 6800pF | Aplikace | Automotive |