B37979N1471J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B37979N1471J000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B37979N1471J000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL |
Product parameter
| Part Number | B37979N1471J000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 470PF 100V NP0 RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4719 pcs | Datový list | C0G, X7R, Z5U, Y5U Caps |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Tolerance | ±5% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | C0G, NP0 | Velikost / Rozměry | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |
| Série | B37979N | hodnocení | - |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | 495-3308 B37979N1471J |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked | Rozestup vývodù | 0.098" (2.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.217" (5.50mm) |
| Funkce | - | Detailní popis | 470pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial |
| kapacitní | 470pF | Aplikace | RF, Microwave, High Frequency |