B37981F5473K058
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B37981F5473K058 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B37981F5473K058 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B37981F5473K058 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5691 pcs | Datový list | X7R Leaded |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |
| Série | B37981F | hodnocení | AEC-Q200 |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Radial |
| Ostatní jména | B37981F5473K 58 B37981F5473K58 |
Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lead Style | Formed Leads | Rozestup vývodù | 0.197" (5.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Funkce | - | Detailní popis | 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial |
| kapacitní | 0.047µF | Aplikace | Automotive |