B37981M5103K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B37981M5103K000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B37981M5103K000 |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL |
Product parameter
| Part Number | B37981M5103K000 | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP CER 10000PF 50V X7R RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5863 pcs | Datový list | X7R Leaded |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±10% | Tloušťka (Max) | - |
| teplotní koeficient | X7R | Velikost / Rozměry | 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm) |