B41042A2227M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41042A2227M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41042A2227M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | B41042A2227M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5693 pcs | Datový list | B41042 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 6.3V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.248" Dia (6.30mm) | Série | B41042 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 200.9mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 287mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | B41042A2227M000 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.098" (2.50mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 870 mOhms |
| Výška - Sedící (Max) | 0.492" (12.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 220µF |