B41043A6106M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41043A6106M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | B41043A6106M |
|---|---|
| Výrobce | EPCOS |
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL |
Product parameter
| Part Number | B41043A6106M | Výrobce | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5102 pcs | Datový list | B41043 Series |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 50V |
| Tolerance | ±20% | Povrchová montáž Land Velikost | - |
| Velikost / Rozměry | 0.197" Dia (5.00mm) | Série | B41043 |
| Ripple Current @ Low Frequency | 31.35mA @ 120Hz | Ripple Current @ Vysoká frekvence | 57mA @ 100kHz |
| hodnocení | - | Polarizace | Polar |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Radial, Can |
| Ostatní jména | B41043A6106M000 | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Životnost @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C | Rozestup vývodù | 0.079" (2.00mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Impedance | 1.4 Ohms |
| Výška - Sedící (Max) | 0.492" (12.50mm) | ESR (Equivalent Resistance Series) | - |
| Detailní popis | 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C | kapacitní | 10µF |