domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41252A6109M000
B41252A6109M000
B41252A6109M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41252A6109M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41252A6109M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Part Number B41252A6109M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 10000UF 20% 50V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 46229 pcs Datový list B41252 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 50V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm) Série B41252
Ripple Current @ Low Frequency 4.42A @ 120Hz hodnocení -