domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41458B9159M000
B41458B9159M000
B41458B9159M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41458B9159M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41458B9159M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREW
Product parameter
Part Number B41458B9159M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4773 pcs Datový list B41456,58 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 100V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.032" Dia (51.60mm) Série B41458
Ripple Current @ Low Frequency 13A @ 100Hz hodnocení -