domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41505A7338M000
B41505A7338M000
B41505A7338M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41505A7338M000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41505A7338M000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number B41505A7338M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 77341 pcs Datový list B41505 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 35V
Tolerance ±20% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm) Série B41505
Ripple Current @ Low Frequency 1.5A @ 100Hz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 495-6185
B41505A7338M
B41505A7338M-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 60 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 56 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 56 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 3300µF