domů > produkty > Kondenzátory > Hliníkové elektrolytické kondenzátory > B41550E7479Q000
B41550E7479Q000
B41550E7479Q000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit B41550E7479Q000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number B41550E7479Q000
Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 47000UF 40V SCREW
(v amerických dolarech)
50 pcs
Product parameter
Part Number B41550E7479Q000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 47000UF 40V SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2279 pcs Datový list B41550,70 Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 40V
Tolerance -10%, +30% Povrchová montáž Land Velikost -
Velikost / Rozměry 2.532" Dia (64.30mm) Série B41550
Ripple Current @ Low Frequency 17A @ 100Hz hodnocení -